Algemene Ledenvergadering 2018

Op 16 mei 2018 heeft de Bewonersvereniging Nieuwediep haar jaarlijkse algemene leden vergadering gehouden.

Bonaire

Dit keer is gekozen voor een historische lokatie op de Zijner Majesteits Bonaire welke ligt in Dok 1 op Willemsoord. Hoewel de intree naar de vergaderzaal uitdagend was heeft deze lokatie zeker indruk gemaakt op de aanwezigen.

IMAG0206

Naast de leden waren ook aanwezig de directeur van Woontij dhr. J van Andel, manager wonen mevr. C Groen en de voorzitter van de RvC dhr. P  Sayer. Ook konden we kennismaken met ons nieuw klankbord lid dhr. B Wezeman van het Bram Lensen compex.

Na de pauze heeft bestuurslid van de stichting Bonaire dhr. B Mooiman een interessante presentatie gegeven over de restauratie van de Zijner Majesteits Bonaire. 

Seringenlaan 50, 1783 EV Den Helder
Telefoon: 06 18818965

Spreekuur op afspraak