Gulle gift

 

FB IMG 1512638956210

Bewoners van de wooncomplexen Jozef-Catharina-Lidwina en Tjempaka (Woontij) in Den Helder hebben vandaag een cheque van 4184,46 euro overhandigd aan de kinderafdeling van het Helderse ziekenhuis. Het geld komt uit de exploitatie van de gemeenschappelijke ruimte in het gebouw Tjempaka. Deze ruimte werd tot begin dit jaar gebruikt voor bijeenkomsten met een hapje en een drankje. Na vijf jaar is de ruimte niet meer in gebruik en werd de balans opgemaakt. De bewoners van de wooncomplexen konden stemmen voor een goed doel en dat werd de kinderafdeling van Noordwest Ziekenhuisgroep in Den Helder. Van het geld worden tablets aangeschaft voor de patiënten op de kinderafdeling. Onze voorzitter Mevr. van Beveren verbleef op dat moment in het ziekenhuis is even naar de kinderafdeling gebracht zodat zij aanwezig kon zijn bij de overhandiging van de cheque

Seringenlaan 50, 1783 EV Den Helder
Telefoon: 06 18818965

Spreekuur op afspraak