Joost Scheffer nieuwe vertegenwoordiger de Bezaan

Nieuwe Complex vertegenwoordiger voor de Bezaan

Als nieuwe complex vertegenwoordiger van de 'Bezaan" wil ik mij voorstellen. Mijn naam is Joost Scheffer en woon uiteraard in de Bezaan. Doordat ik regelmatig met mijn hondje om ons complex loop, zie ik af en toe wel een dingen die de moeite  zijn op door te geven aan de bewonersvereniging. Dit is dan ook mijn taak als complex vertegenwoordiger. Het is dus de spreekbuis van de bewoners naar bewonersvereniging, ik ben uiteraard geen huismeester, voor reparaties moet u de normale weg vervolgen en mankementen doorgeven (www.woontij.nl/reparaties). Heeft u een onderwerp die besproken moet worden op de vergadering zet op papier en gooi dit bij mij in de brievenbus (3474) 

Seringenlaan 50, 1783 EV Den Helder
Telefoon: 06 18818965

Spreekuur op afspraak